У "Нафтогазі" пропонують вимірювати споживання газу кілокалоріями, а не кубометрами

Такий крок дозволить вирішити питання із якістю газу

Андрій Коболєв hromadske.ua

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв запропонував вимірювати споживання газу не в кубах, а в кілокалоріях. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє УНН.

"Ми сьогодні говорили з представниками регулятора...про перехід на енергетичні одиниці. Треба припинити споживати газ в кубах, а почати споживати його, як у всьому цивілізованому світі, в кілокалоріях", — сказав голова компанії. 

За словами Коболєва, таку ініціативу планують реалізувати вже цього року, а енергетичні одиниці дозволять зняти питання якості газу, адже часто звучать необґрунтовані підозри, що газ є не таким калорійним чи чогось не вистачає.

"Тоді не буде ні морозних коефіцієнтів, ні питання калорійності, ні питання якості. Це рішення як регулятора, так само, я думаю, частково потрібна буде допомога парламенту, щоб законодавчо підтримати можливість запровадження такого підходу", — пояснив Коболєв.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Олексій Гончарук, аналізуючи роботу "Нафтогазу", зазначив, які пункти йому не подобаються у роботі компанії. За словами прем'єра, найбільшою претензією до діяльності компанії є те, в країні падає рівень видобутку.Loading...