У "Нафтогазі" попередили про можливе припинення газопостачання понад 50 теплопостачальникам через борги

Уніан

Загальна сума заборгованості складає 392,8 млн гривень

У "Нафтогазі" заявили, що з 1 березня є ризик припинення газопостачання для 52 виробників тепла через несплату боргів.

Про це повідомили в пресслужбі структури.

Наразі заборгованість мають теплопостачальники, які розташовані у 14 областях України, зокрема у таких містах, як Київ, Дніпро, Павлоград, Маріуполь, Житомир, Біла Церква, Ірпінь, Буча, Щастя, Миколаїв, Одеса, Полтава, Острог, Шостка, Харків, Херсон та Хмельницький.

Новини за темою: Андрій Герус пояснив, навіщо наглядовій раді "Нафтогазу" іноземці

Як зазначається, загальна сума боргу, який компанії мають погасити перед "Нафтогазом" до 25 лютого, складає 392,8 мільйона гривень.

У "Нафтогазі" пояснили, що в разі несплати коштів вони не матимуть права постачати газ на теплопостачальні компанії, а отже споживачі цих компаній залишаться без опалення.

Крім цього, крім мінімального платежу, підприємствам доведеться сплатити вартість природного газу, спожитого у січні цього року.

"Для уникнення ризиків припинення теплопостачання населення "Нафтогаз" наголошує на необхідності термінового проведення розрахунків відповідно до вимог положення про ПСО", - зауважили в структурі.

Нагадаємо, раніше голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв запропонував вимірювати споживання газу не в кубах, а в кілокалоріях.

Новини за темою: Ціни на опалення та гарячу воду знижені до 30%, - Гончарук

Також у "Київтеплоенерго" пояснили, чому суми у платіжках за опалення за січень збільшилися.

Loading...