У "Нафтогазі" попередили про можливе подальше здорожчання газу

Ціна на газ в Україні може зрости Фото з відкритих джерел

Причиною цього стало підвищення попиту на блакитне паливо з початком опалювального сезону

У "Нафтогазі" попередили про можливе здорожчання газу у зв'язку зі зростанням попиту на нього після початку опалювального сезону. Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу". 

"Поступово розпочинається опалювальний сезон, а з ним зростає попит на газ. Це призвело до зростання цін на європейських хабах, які, за розпорядженням уряду, використовуються для розрахунку ціни газу для виробників тепла", - йдеться у повідомленні. 

За даними "Нафтогазу", приблизно за місяць ціна газу в Європі зросла на 26 відсотків. У національній компанії наголосили, що це і стало приводом до того, щоб переглянути ціну газу для українських виробників тепла на жовтень.

Новини за темою: Журналісти з'ясували, чому в Україні зростають ціни на газ

За попередніми прогнозами, у листопаді-грудні варто очікувати подальшого подорожчання газу. Однак, у "Нафтогазі" запевнили, що значні запаси у підземних сховищах України та Європи утримають ціни від стрімкого зростання.

Поступово розпочинається опалювальний сезон, а з ним зростає попит на газ. Це призвело до зростання цін на європейських...

Опубліковано Група Нафтогаз Понеділок, 26 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, нещодавно українська газопостачальна компанія НАК "Нафтогаз" оприлюднила ціну на газ для населення у листопаді: вартість блакитного палива підвищиться ще на 35%.

 


Loading...