Новини » Економіка Читать эту новость на русском

У МЗС розкрили деталі угоди про зону вільної торгівлі з Ізраїлем

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Фото з відкритих джерел

Ізраїль одразу відкриває ринок промислових товарів на 80%, а Україна - на 70%

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що вступ в дію угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем з наступного року означає скасування мит або зниження ставки мита на промислові товари, за винятком ювелірних виробів. Про це повідомляє пресслужба відомства.

За словами глави МЗС, Ізраїль одразу відкриває ринок промислових товарів на 80%, а Україна - на 70%.

"Угода дасть нові можливості для збільшення українського експорту, тіснішої кооперації у сферах high-tech, інжинірингу, розвитку інвестиційної співпраці", - зазначив Кулеба.

Також він нагадав, що Ізраїль - вже друга країна, після Канади, з якою Україна запроваджує режим вільної торгівлі після укладення Угоди про асоціацію з ЄС.

"Як і Канада, Ізраїль має ЗВТ із ЄС. А відтак, лібералізація торгівлі з цією країною позитивно вплине і на наш експорт до ЄС", - додав міністр.

Крім того, Дмитро Кулеба поінформував, що товарообіг між Україною та Ізраїлем у 2019 році склав 502,3 млн доларів, з яких 397,3 млн доларів - експорт з України, 105 млн доларів - імпорт.

Новини за темою: Зеленський заявив про необхідність військової співпраці з Ізраїлем для захисту українців

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський повідомив, що Угода про створення зони вільної торгівлі України з Ізраїлем вступить у дію з 1 січня 2021 року.

Loading...