У Міністерстві цифрової трансформації заявили, що вибори президента у 2024 році можуть відбутися онлайн

Телеканал ZIK

Якщо молодь зможе зробити свій вибір онлайн, Україна отримає політиків нової якості

Міністерство цифрової трансформації планує до 2024 року створити в Україні можливість голосувати онлайн.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Федоров зазначив, що у Міністерстві цифрової трансформації сьогодні активно працюють над тим, аби вибори в Україні відбувалися онлайн.

"У нас є така амбітна ціль – щоб у 2024 році на президентських виборах була можливість альтернативно голосувати онлайн. Це велика ціль, бо для того, аби її реалізувати, потрібно, щоб люди взагалі звикли до онлайн-послуг, довіряли, щоб ІТ-інфаструктура була готова. Тобто якщо ставити таку ціль, а ми ставимо, то нам за наступні два роки потрібно  взагалі всі послуги відцифрувати, провести інтернет в кожне маленьке містечко і зробити так, щоб хоча б 70% людей користувалися онлайн-послугами", – заявив міністр.

Разом з тим він додав, що в українському суспільстві є певна недовіра до цифрової держави.

"І на сьогодні кожного ефіру починає виникати питання, що це добре. І це говорить про те, що те, що ми робимо, - воно користується попитом і довірою. Ми бачимо 50 тисяч бізнесів, зареєстрованих за пів року, тобто люди починають активно користуватися нашими продуктами цифрової держави. І якщо буде все в такому темпі, а буде ще більше – ми прискорюємося кожного тижня, то ми зможемо досягти цієї цілі", – підкреслив міністр.

Михайло Федоров переконаний: якщо молодь зможе зробити свій вибір онлайн, Україна отримає політиків нової якості.

Новини за темою: МОЗ та Пенсійний фонд запустять електронні лікарняні з 1 серпня

Нагадаємо, раніше Михайло Федоров заявив, що протягом жовтня-листопада Міністерство охорони здоров’я та Міністерство цифрової трансформації мають запустити електронні лікарняні листки.Loading...