Новини » Економіка Читать эту новость на русском

У Мінфіні порахували, що в бюджеті бракує 3 млрд доларів до кінця року

Міністр фінансів України Сергій Марченко Фото з відкритих джерел

Втім, за словами міністра, уряд має план Б, як завершити цей рік

Через те, що Україна досі не отримала запланованих у бюджеті запозичень, до кінця року у кошторисі бракує 3 мільярди доларів. Про це повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко в інтерв'ю виданню "BBC News Україна".

Втім, за його словами, уряд має "план на випадок подій А, Б і В – як ми діємо, як завершити цей рік так, щоб ми профінансували всі видатки, передбачені в бюджеті, по максимуму".

Марченко також уточнив, що називає суму в доларах, бо йдеться про "ті зовнішні запозичення, які наразі не надійшли на наші рахунки".

"Я не сиджу в рожевих окулярах і не вішаю, як то кажуть (локшину), не хочу вас обманювати. Не все в нас так просто. Є затримки, складнощі… І ми думаємо, як закрити цей місяць, як фінансувати наступний. Ситуація непроста, абсолютно непроста. Я нікого не обманюю, просто кажу, що так склалося, що значна сума коштів до цього часу нам не надійшла. Мова про більш як $3 млрд, які були закладені у нас в бюджеті", – сказав він.

Новини за темою: Діра у бюджеті така, що не видно ні правого, ні лівого берега, – Геннадій Москаль

Раніше міністр фінансів Сергій Марченко запевняв, що "діра" в державному бюджеті на 2020 рік за вересень скоротиться на 5 млрд грн – приблизно до 13 млрд грн.

Loading...