У Мінфіні пояснили збільшення видатків для утримання Офісу президента майже на 40%

За словами очільника Мінфіну, у вищих відомствах існує диспропорція в зарплатах

Міністр фінансів Сергій Марченко Фото з відкритих джерел

Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що видатки на утримання Офісу президента у проєкті держбюджету 2021 року збільшили у зв’язку з диспропорціями в заробітних платах. Про це урядовець повідомив під час брифінгу, передає "Укрінформ".

За словами Марченка, суттєва різниця в заробітних платах існує в порівнянні виплат працівникам Офісу президента та інших відомств. "Ми як Міністерство фінансів, обраховуючи бюджет, бачимо диспропорцію у заробітних платах в різних міністерствах, Офісі Президента, апаратах Верховної Ради, Секретаріаті Кабміну. Якщо ми вирішили збільшити заробітну плату на Офіс Президента, це рішення було ухвалене, тому що ми бачили диспропорцію", – сказав міністр.

Водночас Марченко переконує, що "зради" в рішенні Мінфіну немає. "Це не якась політична історія, це 500 людей, які працюють. Те, що розганяється якась зрада, для цього немає підстав", – висловився урядовець.

Наразі відомо, що в Україні підняли вартість забезпечення діяльності глави держави та Офісу президента у проєкті державного бюджету на 2021 рік. Зокрема, видатки зросли на майже 40% і тепер коштуватимуть бюджету 1 млрд 269 тис. грн.

Новини за темою: Мінфін презентував у Раді держбюджет на 2021 рік, назвавши його "бюджетом можливостей"

Раніше повідомлялося, що міністр економіки України Сергій Марченко заявив про відсутність із боку МВФ категоричних зауважень щодо проєкту державного бюджету України. За його словами, українське відомство обговорило з Фондом параметри бюджету, частини доходів та видатків.

Loading...