У Мінекономіки розповіли, яким буде ВВП України в 2021 році

Пресслужба НБУ

Зростання ВВП прогнозується на більш ніж 4%

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства не відмовляється від прогнозованого зростання валового внутрішнього продукту України на 4,6% у 2021 році. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі одного з телеканалів.

За словами міністра, зростання ВВП в Україні відбудеться завдяки різним факторам. "По-перше, в листопаді та грудні ми бачимо відновлення певних секторів. Ми бачимо відновлення галузі будівництва, яке є одним з базових драйверів для всієї економіки. Внутрішній товарообіг зростає – це дуже важливо, тому що означає, що у нас не відбулося падіння обсягів. Тобто, люди переключилися на отримання продукції з інших джерел. Вантажоперевезення - "Укрзалізниця" в листопаді та грудні реєструє зростання перевезення вантажів залізницею", – сказав урядовець.

Водночас Петрашко додав, що в Україні спостерігаються негативні тенденції в галузях пасажироперевезення, трубопровідного транспорту та транспортування газу.

Новини за темою: Новий 2021 рік: У Мінекономіки розповіли, що буде із цінами у перші місяці

Нагадаємо, нещодавно в Мінекономіки спрогнозували, що за підсумком 1 кварталу 2021 року падіння ВВП може досягти 3%. Передбачалося, що в разі відсутності погіршення ситуації із коронавірусом та обмеженнями, з II кварталу економіка вийде на зростання.

Loading...