У Мінекономіки планують заборонити імпорт картоплі з РФ

Картопля. Фото pixabay

Це один з інструментів для підтримки вітчизняної переробки картоплі

З метою підтримки української переробки картоплі Мінекономіки планує запровадити заборону імпорту картоплі з РФ. Про це повідомив у Facebook заступник міністра економіки Тарас Висоцький за підсумками засідання робочої групи з розвитку картоплярства.

За його словами, серед інструментів, які будуть застосовані для підтримки вітчизняної переробки картоплі, - заборона імпорту картоплі з РФ, консультації фітосанітарної служби, запровадження державної підтримки переробки.

Також Висоцький провів щомісячний дзвінок з профільними асоціаціями та компетентними органами у сфері насінництва та взяв участь в дзвінку з представниками уряду та міжнародними партнерами щодо статусу реалізації земельної реформи.

"Прийняття законодавчих ініціатив "земельного пакета" та відповідних постанов КМУ на їх виконання, запровадження прозорого земельного моніторингу та національна інформаційна компанія - пріоритети на наступні декілька місяців", - написав заступник міністра.

Новини за темою: Офіційно: МКМТ відмовила "Привату" і "Нафтогазу" у митах на імпорт ДТ і ЗВГ з Росії

Раніше в. о. міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що Україна не планує відновлювати імпорт електроенергії з Росії та Білорусі.

Loading...