У Кабміні передумали скасовувати обмеження зарплат у держбанках

Фото з відкритих джерел

Рішення про зняття заборони на виплату зарплат членам правління та наглядових рад державних понад ліміт у 47 тисяч грн ухвалили на засіданні 16 вересня

Зі схваленої постанови уряду про перегляд карантинних обмежень зникло рішення про скасування обмеження зарплат в Ощадбанку, ПриватБанку та Укрексімбанку, передає FinClub.

Зазначається, що рішення про зняття заборони на виплату зарплат членам правління та наглядових рад державних Ощадбанку, ПриватБанку та Укрексімбанку понад ліміт у 47 тисяч грн ухвалили на засіданні 16 вересня.

Своєю чергою, голова МОЗ Максим Степанов пояснив, що обмеження щомісячних виплат винагороди та зарплати в період карантину створювало для держбанків "значний операційний та стратегічний ризик, пов'язаний із втратою оперативного управління та належного контролю за діяльністю банків, а також ризик невиконання банками стратегій і бізнес-планів".

"Рішення про скасування обмеження зарплат в держбанках уряд вирішив включити в постанову, яка вносить зміни до карантинних обмежень, пояснив міністр під час засідання уряду.

Зарплатні норми мали "доопрацювати" протягом доби: після доопрацювання вони зникли", - пише видання.

Новини за темою: Рада запитає у міністра Шкарлета, де концепція збільшення зарплат для вчителів, – Разумков

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що уряд закладе у Держбюджет-2021 понад 155 млрд гривень на підвищення зарплат.Loading...