У якій валюті зберігати заощадження? – Ексміністр Суслов радить переглянути декларації топпосадовців

Віктор Суслов

з відкритих джерел

Усі ці люди тримають свої гроші переважно в іноземній валюті, констатував Віктор Суслов

Ще 2014 року курс національної валюти становив 8 грн/дол., зараз він становить майже 28 грн/дол., тож легко можна порахувати, яких втрат зазнали ті люди, які довіряли гривні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив міністр економіки України у 1997-1998 роках Віктор Суслов.

Віктор Суслов порадив українцям переглянути у вільному доступі декларації керівництва національного банку України, міністрів та інших високопосадовців, які свідчать про те, що майже всі ці люди тримають свої гроші переважно в іноземній валюті. Іноді кошти зберігаються на рахунках, іноді – мільйони доларів зберігають готівкою, каже колишній міністр.  

Новини за темою: Банки спекулюють, і НБУ це бачить, – Охріменко про курс валют

"І це дуже яскравий приклад, коли так звана політична еліта чинна говорить цим прикладом своїм громадянам, що вони не довіряють національній валюті... Природно, і громадяни будуть діяти так само. При цьому люди, які зберігають гроші у валюті, вони радять простим українцям, природно, зберігати в гривні. Ті, хто зберігав у гривні, як ми знаємо, ось ще в 2014 році – був курс по 8, зараз він майже по 28. Легко можна порахувати, яких втрат зазнали ті люди, які довіряли гривні", – заявив Віктор Суслов.

Нагадаємо, у Нацбанку пояснили причину різкого зростання долара. Зокрема, там повідомили, що причина різкого зростання долара – це психологічні фактори.

Також голова НБУ Кирило Шевченко розповів, що коливання курсу гривні знаходяться в межах норми, а отже Нацбанк не бачить підстав для втручання в ситуацію на валютному ринку.Loading...