У генпрокурора назвали суму збитків від анексії Криму

Гюндуз Мамедов

Мамедов наголосив, що сума може збільшуватися

Заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов заявив, що анексія Криму Російською Федерацією завдала Україні приблизно трильйон гривень збитку. Про це він повідомив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Лише по Криму збитки сягають одного трильйона гривень. Очевидно, це не зафіксована сума, адже агресія РФ триває, як тривають і порушення прав громадян на окупованих територіях півострова та Донбасу", – зазначив Мамедов.

За його словами, Офіс генпрокурора України направляв до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду дані про насильницьке переміщення цивільного населення та незаконний призов жителів Криму до Збройних сил РФ. 

Новини за темою: В ООН назвали поширені порушення прав людини на Донбасі і в Криму

Крім цього, в останньому повідомленні про порушення майнових прав йдеться про систематичні та широкомасштабні дії російської влади на анексованому півострові. 

"Вони здійснюється по всій території Кримського півострова із залученням практично так званих "судових органів", – додав заступник генпрокурора. 

Нагадаємо, нещодавно Мамедов повідомляв, що Україна направила в Офіс прокурора МКС в Гаазі інформацію про позасудові страти українських військовослужбовців під час боїв за Іловайськ та Дебальцеве. Крім цього, наближчим часом до міжнародної інстанції передадуть ще один пакет доказів проти Росії. 

Loading...