Туреччина виявила цікавість до добудови Ан-225 "Мрія", - Уруський

Літак "Мрія" Скріншоти з відео

Мова йде про другий екземпляр найбільшого у світі українського літака

Турецька сторона на переговорах між президентами двох країн, що відбулися недавно в Анкарі, повідомила про інтерес до можливості добудови другого екземпляра найбільшого в світі транспортного літака Ан-225 "Мрія", повідомив віцепрем'єр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зовсім екзотичною для мене була ситуація, коли в цьому візиті ми торкнулися з президентом Туреччини питання добудови другої "Мрії". Навіть незважаючи на ту суму, скільки я сказав, це буде коштувати, турецька сторона сказала, що продовжимо обговорювати", - повідомив Уруський на пресконференції в Києві.

"Руслани" (Ан-124, - ред.) добудувати не можемо, нові побудувати не в силах. "Мрію" можемо добудувати і теоретично, і практично", - сказав віцепрем'єр.

Він додав, що також йдеться про можливість закупівлі середнього транспортного літака Ан-178, тому що у Туреччини є зацікавленість в стратегічних транспортних літаках.

Новини за темою: У Бельгії під час зльоту в українського літака "Руслан" відмовив двигун

Нагадаємо, в Україні літак "Мрія" доставляв партії засобів медичного захисту та обладнання з Китаю. Також зазначалося, що літак "Мрія" доставив медичний вантаж у Німеччину.Loading...