Ціни зростуть на все: Підвищення плати за газ – лише перший етап того, що чекає українців у майбутньому, – Сергій Лямець

Телеканал ZIK

Згодом зростуть ціни й у сфері електроенергії, водопостачання, тепла та продуктів

Підвищення цін на газ – це лише перший етап того, що чекає на українців в найближчому майбутньому.  

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив журналіст Сергій Лямець.

"Підвищення цін на газ – це лише перший етап того, що на нас чекає в найближчому майбутньому. Але про те, що ціна на газ буде зростати, говорилося ще весною і влітку. Зокрема влітку ми вступили в епоху, коли населення платить за газ рівно стільки, скільки він коштує. Так от нас чекає те саме у сфері електроенергії, водопостачання, тепла та продуктів", – заявив гість ток-шоу.

Разом з тим Сергій Лямець зауважив, що однією з причин зростання цін в Україні на комунальні послуги є вимога Міжнародного валютного фонду закрити дірку в бюджеті.

"Звісно, з точки зору економіки МВФ тут правий. Але з точки зору звичайних людей, які з труднощами закривають і ці тарифи, звичайно, це повний жах. І питанням номер один скоро стане питання субсидії, які уряд хоче скоротити", – додав Сергій Лямець.

Новини за темою: За 3 гривні закачали – будуть продавати по 10! – Журавський про ціну на газ

Як повідомляли, ціна на природний газ для населення у листопаді підвищилася ще на 35%.

Слід зауважити, що НАК "Нафтогаз України" припускає, що протягом наступних місяців ціна на газ буде знову зростати.

Також нагадаємо, що народний депутат України (позафракційний) Андрій Деркач в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив, що НАК "Нафтогаз України" – це одна зі схем, яку "кришує" безпосередньо колишній віцепрезидент США Джо Байден.

Loading...