Ціни на газ в Україні знизяться з лютого, - Вітренко

Юрій Вітренко Facebook/Юрій Вітренко

За словами в.о. міністра енергетики, зниження складе більш ніж на 30%

Ціни на газ для побутових споживачів будуть знижені з 1 лютого 2021 року. Про це заявив в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко на нараді у президента Володимира Зеленського, передає пресслужба Офісу президента.

За його словами, тариф не перевищить 6,99 гривні за кубометр до кінця карантину або опалювального сезону. З урахуванням того, що деякі облгази відпускають блакитне пальне за ціною вище 10 гривень за кубометр, зниження складе більш ніж 30%.

Вітренко додав, це рішення має бути введено в дію і повністю запрацювати вже з лютого.

"Тобто з 1 лютого всі споживачі України будуть платити значно менше за природний газ. Можу сказати, що, за нашими даними, середня ціна на газ в Україні в січні була вище, ніж 9600 гривень (за тисячу кубометрів, - ред.). Відповідно, ціна буде знижена в середньому для населення України до 6999 гривень", - зазначив він.

Окрім цього, є низка рішень по зменшенню цін за розподіл газу – так званої абонплати. Уряд опрацював це питання з профільним комітетом та депутатами Верховної Ради.

Новини за темою: Ціну на газ перевели в ручне управління за ініціативою Зеленського

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг починає ретельну перевірку всіх газопостачальників, які мають найвищі тарифи на розподіл газу.

Loading...