Ціну на газ перевели в ручне управління за ініціативою Зеленського

Фото з відкритих джерел

Це вимушений крок у зв’язку з "надзвичайно складною ситуацією", що склалася через посилений карантин та COVID-19

Зниження цін на газ на понад 30%, яке очікується в лютому, запроваджено з ініціативи президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що "після тривалого обговорення" на відповідній нараді було ухвалено рішення про перехід на ручне управління: ціну на газ регулюватиме не ринок, а держава.

При цьому в Офісі президента запевняють, що це вимушений крок у зв’язку з "надзвичайно складною ситуацією", що склалася через посилений карантин та COVID-19.

"Ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Ми як держава повинні стояти на захисті своїх громадян, а це означає – в економічному плані теж…

Однак пам’ятайте, що ми зберігаємо реформу. Ці зміни – не крок назад. Це зміни, які потрібні кожному українцю у зв’язку зі складною економічною ситуацією, у якій ми опинилися через пандемію. Обмеження тарифної сітки – це ідеологія лише карантинних заходів", - сказав він.

Зазначимо, що експерти неодноразово звертали увагу на залежність президента Зеленського від соцопитувань та протестних настроїв. За даними нещодавнього соцопитування центру Разумкова, 12,3% українців заявили, що не платитимуть за комуналку, якщо тарифи підвищать.

Новини за темою: Кабмін на період карантину запровадить держрегулювання ціни на газ

Раніше повідомлялося, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг починає ретельну перевірку всіх газопостачальників, які мають найвищі тарифи на розподіл газу.

Loading...