live

Ціна на нафту Brent впала на понад 7%

Ціни на нафту

Фото з відкритих джерел

Падіння пов'язане з очікуванням зустрічі ОПЕК+

Ціна на нафту марки Brent впала на 7,2% за станом на вечір. Про це свідчать дані торгів на лондонській біржі ICE.

Зокрема, вартість найближчого ф'ючерсу на нафту цієї марки знизилася до 32,43 долара за барель.

Зазначається, що падіння цін відбулося на тлі новини про перенесення екстреної зустрічі найбільших виробників нафти. Відтак, спочатку відеоконференція міністрів країн ОПЕК+ була запланована на 6 квітня, проте екстрений саміт було перенесено з технічних причин. Зустріч найбільших виробників нафти ініціювала Саудівська Аравія, яка є найбільшим виробником серед країн, що входять в ОПЕК.

Зауважимо, що група ОПЕК+ працює над угодою про скорочення загального обсягу видобутку приблизно на 10% від світових поставок або на 10 млн барелів на день.

Сьогодні вранці ціни на нафту знизилися після того, як Саудівська Аравія і Росія відклали зустріч, на якій мають обговорити скорочення виробництва. Повідомлялося, що нафта марки Brent впала на 1,9% до 33,45 доларів за барель, нафта WTI подешевшала на 3,5%, до 27,35 доларів за барель.

Раніше повідомлялося, що ціна російської нафти сорту Urals впала до 10,5 долара за барель, що є найнижчим показником з березня 1999 року. Білорусь заявила, що готова купляти російську нафту за 4 долара.

Loading...