"Центренерго" повернули під контроль держави, - Фонд держмайна

Наразі також відсутня інформація про стан справ на підприємстві

"Центренерго" 

spfu.gov.ua

Фонду державного майна вдалося повернути під контроль "Центренерго", а наглядова рада призначила нового в.о. гендиректора компанії Олександра Корчинського. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

"Сьогодні ми повернули під контроль держави "Центренерго". Незважаючи на весь спротив: судовий тролінг, неодноразове мінування будівлі Фонду Держмайна, тиск на Наглядову раду "Центренерго". Ми зробили висновки після минулої невдалої спроби призначити нового керівника компанії, і провели одноденну блискавичну операцію: рішення суду, збір наглядової ради, внесення змін до реєстру та представлення нового керівника "Центренерго" Олександра Корчинського. Все це – сьогодні, буквально за 4-5 годин", - розповів Сенниченко.

Він також зауважив, що наразі навіть немає інформації про стан справ на підприємстві, оскільки попереднє керівництво приховувало дані аудиту, а "все, що в нас є – це великі підозри, що не все гладко". 

"Все це ми робимо для того, щоб "Центренерго" перетворилося з чорної діри українського бюджету, де зникли близько 100 мільярдів гривень з 2004 року, на двері до економічного розвитку та інвестицій. Від прозорості та порядку на підприємстві до успішної та розумної приватизації - дорога пряма та коротка. І перший крок вже зроблено", - підсумував голова Фонду держмайна.

Новини за темою: Останнє рішення Кабміну Гончарука, що змусить Шмигаля скласти іспит на "Центренерго"

Нагадаємо, нещодавно Фонд державного майна України повідомив про рейдерське захоплення Об'єднаної гірничо-хімічної компанії колишнім менеджментом.

Loading...