Це капітуляція України перед черговим злодієм: Рабінович про рішення Смолія піти у відставку

Вадим Рабінович. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Перш ніж піти, Смолій має відповісти за все, що зробив

Заява про відставку, яку написав голова Нацбанку Яків Смолій – це не відставка, а капітуляція України перед черговим злодієм.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Політик зазначив, що відставка глави Національного банку України Яківа Смолія на гривню жодним чином не вплине, адже її можна розхитувати як завгодно. Смолій до цього не має ніякого відношення.

"Розкрадають Національний банк протягом 4 років. Гонтарева, яка чудово сьогодні себе почуває в Лондоні, Рожкова, по якій багато плівок, але немає жодної кримінальної справи. А відставка Смолія у будь-якому випадку правильна, але неправильний момент для цього. Це не має бути так, що я прийшов, написав і йду. Ні! Якщо хочеш піти, ти відповідай за все це. А то так, він зараз напише заяву і з нашими мільярдами до Гонтаревої в Лондоні, поруч особняк будувати", – зауважив Вадим Рабінович.

Новини за темою: У Раді назвали ім'я можливого наступника Смолія на посаді голови НБУ

За його словами, це не відставка, а капітуляція України.

"Це не відставка! Це капітуляція України перед черговим злодієм! Ось і все", – акцентував Рабінович.    

Нагадаємо, 1 липня глава НБУ Яків Смолій написав на ім'я президента Володимира Зеленського заяву про відставку. За його словами, він зробив це, оскільки протягом тривалого часу на Національний банк здійснюється систематичний політичний тиск.

Також на цю новину відреагували посли країн-членів "Великої сімки" (G7), назвавши незалежність Нацбанку фундаментальним досягненням України, і застерегли владу від "підриву" цієї інституції.

Додамо, політтехнолог Борис Тизенгаузен заявляв, що керівництво Нацбанку зараз можуть змінити, і на відносини з міжнародними кредиторами це не вплине.