Це глобальний план серйозних світових гравців: Політичний аналітик про коронавірус

Телеканал ZIK

Це план США, Китаю, можливо, і Росії

За допомогою коронавірусу іде планове здуття фінансового міхура у світі. Є завдання його здути хоча б на 500 трильйонів.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив політичний аналітик Михайло Чаплига.

"За допомогою коронавірусу іде планове здуття фінансового міхура у світі. Є завдання його здути. Хоча б на 500 трильйонів. Це глобальний план серйозних гравців – США, Китаю, Росія там бере участь. Не знаю, чи Європа там бере участь, але серйозні гравці у це грають", – сказав Михайло Чаплига.

Новини за темою: Експерти озвучили наслідки обвалу світових ринків для України

Він також прокоментував обвал курсу рубля та цін на нафту у Росії. Зокрема, Чаплига пояснив, чи вплине це на український ринок та чи є загроза дефолту в Україні: 

"Якщо ми подивимося на те, що у Росії нафта пішла вниз, то і газ піде вниз. Для нас це, в принципі, добре. Але чи погано це для Росії? Ні! Гра іде проти сланцевої нафти у США. От у чому "прикол". Так, тяжко буде видобувати нафту Росії при таких цінах, але першою ляже сланцева нафта США, сланцевий газ, на який вони "посадили" Європу. По США це вдарить перше. Росія це перетерпить  спокійно. Тобто іде велика фінансова гра", – розповів Чаплига і додав, що звичайні українські громадяни також зможуть відчути на своїх кишенях бюджетний дефіцит в Україні, який може спричинити падіння цін на нафту та газ у світі.       

Нагадаємо, курс російського рубля впав до мінімуму чотирирічної давнини на фоні падіння цін на нафту на 30%. Падіння цін на нафту майже до 30 доларів за барель загрожує РФ бюджетним дефіцитом і девальвацією.

Loading...