live

Треба наркотиками торгувати, щоб виплачувати іпотеку в Україні, - Гончарук

Олексій Гончарук з відкритих джерел

Головне завдання уряду - щоб українські банки кредитували дешевше

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що іпотеку, яку зараз надають в банках, важко виплачувати, якщо не "торгувати наркотиками чи зброєю". Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Навіть якщо зараз говорити про ринок іпотеки, то він недоступний, тому що дуже високий. Тобто не знаю, наркотиками треба, мабуть, чи зброєю торгувати для того, щоб виплачувати таку іпотеку", - зазначив голова уряду.

Прем'єр наголосив, що одне із завдань Кабміну, - щоб українські банки кредитували дешевше.

"Іпотека під 10% у цьому році - це одна з наших головних задач, якщо ми говоримо про дешевий ресурс. Якщо банки дешево будуть кредитувати економіку, це дасть можливість і ресурс розвиватися, вкладати гроші в, будемо казати, реальний сектор", - зазначив Олексій Гончарук.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що можна домогтися зниження ставки за іпотечними кредитами до 10% річних.

Раніше повідомлялося, що з 3 лютого, в Україні почала працювати програма "Доступні кредити 5-7-9", на презентації якої виступив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Як повідомляли, того ж дня, ввечері, один із національних банків видав перший кредит у рамках програми "Доступні кредити 5-7-9%" вінницькому підприємцю.

Loading...