live

Топ-менеджер "Нафтогазу" йде з посади

Директор з інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз" Андрій Фаворов Фото з відкритих джерел

Наразі обов'язки гендиректора АТ "Укргазвидобування" виконує перший заступник Олександр Романюк

Андрій Фаворов залишає посаду директора з інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз України", а також особи, яка тимчасово здійснює повноваження генерального директора АТ "Укргазвидобування". Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

Згідно з повідомленням, кадрові зміни відбуваються в межах продовження трансформації групи "Нафтогаз".

"Діяльність з видобутку та реалізації газу була об'єднана в один дивізіон на період дії ПСО (покладення спеціальних обов'язків). З 1 травня 2020 року Україна взяла на себе зобов'язання повністю лібералізувати ринок постачання газу побутовим споживачам і забезпечити умови для конкуренції в цьому сегменті. Дія ПСО припиняється, а відтак "Нафтогаз" адаптує структуру до нових ринкових умов та переглядає логіку інтеграції. Інтегрований газовий бізнес, згідно з планами подальшої трансформації НАК "Нафтогаз України", буде розділений на два дивізіони – з видобування і комерційної діяльності. Наразі триває їх формування", - зазначили в компанії.

Під керівництвом Андрія Фаворова дивізіон оптимізував програму видобутку газу, запровадив оцінку економічної ефективності інвестиційних програм і продовжив диверсифікацію поставок газу з Європи.

"Завдяки цій роботі Україна увійшла в опалювальний сезон 2019-2020 з рекордними запасами газу за останні 10 років. Це посилило позицію "Нафтогазу" у переговорах із "Газпромом" щодо транзиту, які завершилися успішно для країни", - підкреслила пресслужба.

Крім того, команда Андрія Фаворова здійснила велику роботу з пошуку нових напрямів розвитку українського газовидобування, зокрема, освоєння надглибоких горизонтів, покладів газу щільних порід, чорноморського шельфу.

Наразі, перший заступник генерального директора Олександр Романюк тимчасово заміщує генерального директора АТ "Укргазвидобування".

Раніше повідомлялося, що директор з інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз" Андрій Фаворов заразився коронавірусною інфекцією.

Loading...