"Тель-Авів+": Марчевський пояснив схему влади з відмивання грошей на вакцину від COVID-19

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський розповів, як, на його думку, українська влада буде закуповувати вакцину від коронавірусу. Політик вважає, що незважаючи на небажання України закуповувати вакцину у Росії - в країну потрапить саме вона, але за ціною помноженою в кілька разів.

"Зараз ми спостерігаємо, як влада намагається побудувати схему "Тель-Авів+". На даний момент, наскільки я знаю, Україна веде переговори з Ізраїлем про закупівлю вакцини. Якої в Ізраїлю немає. У той же час, Ізраїль веде переговори з Росією. І так само, про закупівлю вакцини. Ми знаємо, як це працювало з вугіллям, з газом, ось те ж саме ми зараз спостерігаємо з реверсною закупівлею російської вакцини", - заявив Марчевський.

Так само, на думку Марчевського, необхідно створити спеціальні комісії, які будуть стежити за розтратою бюджетних коштів при закупівлях.

"Всі ми розуміємо, на жаль, що якого б розміру не був додатковий спеціальний фонд на закупівлю вакцини або модернізації медицини не був виділений - він буде частково розкрадений. Точно так само, як і нинішній коронавірусний фонд, який пішов на будівництво доріг. Тому необхідний жорсткий контроль. Необхідні комісії. Необхідна комісія Верховної Ради, яка контролюватиме бюджетне фінансування", - заявив він.