Те, що пропонує Гетманцев, – це ліквідація спрощеної системи, – експерт про мітинги ФОПів

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

Тарас Загородній прогнозує, що проєкт закону про касові апарати скасує якщо не чинна, то Рада іншого скликання  

Раніше підприємці могли похвалитися тим, що держава не лізла у їхні справи, а сьогодні де-факто їх обкладають додатковими податками та фактично знищують спрощену систему оподаткування.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Політтехнолог, коментуючи протести фізичних осіб-підприємців під стінами Верховної Ради України, нагадав, що минулого пленарного тижня підприємці уже приходили до парламенту, і тоді їх зупинила поліція.

"Тому говорити про те, чи зачіпає інтереси – так, зачіпає. Чи страшно те, що пропонує пан Гетманцев, – так, це страшно, тому що це ліквідація спрощеної системи, от що тут головне. Чим підприємці могли похвалитися, то це тим, що держава не лізла у їхні справи, вони займалися бізнесом, а пан Гетманцев де-факто обкладає їх додатковими податками. Плюс бреше, що у Європі так само як він пропонує. Це маячня", – заявив Тарас Загородній.

Експерт продовжив: "Де-факто він дає можливості податковій втручатися у справи малого та середнього бізнесу, щоб вони його додатково ще обкрадали тощо. Тому в цьому випадку абсолютно погоджуюся з позицією підприємців".

Новини за темою: Мітинги ФОПів: Влада поступово дратує різні соціальні групи, – Павловський

Тарас Загородній зауважив, що не розуміє нахабної поведінки представників "Слуги народу". Експерт переконаний, що, якщо чинна Верховна Рада не скасує ухвалене рішення про відтермінування обов'язкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на рік, то це зробить парламент іншого скликання.

"Ви зачепили дуже активний прошарок населення, який зробив два Майдани, вони були рушійною силою", – резюмував Тарас Загородній.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт про відтермінування обов'язкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на рік.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про фіскалізацію, тепер обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано до 1 січня 2022 року. Згідно з повідомленням, з трибуни парламентського залу депутати називали документ компромісним варіантом.

Додамо, на площі Конституції біля Верховної Ради України правоохоронці утворили коридор, через який проводили народних обранців з будівлі парламенту повз багатолюдний мітинг підприємців – ФОПів, які із самого ранку протестують проти ухвалення законопроєкту, що передбачає обов’язкове запровадження касових апаратів. Між мітингувальниками та поліцією сталася штовханина.

Loading...