Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Тарифи на електроенергію підуть угору: У Мінсоцполітики запевняють, що отримувачі субсидій цього не відчують

Фото з відкритих джерел

При цьому у відомстві не виключають, що підвищення тарифу на електроенергію може вплинути на чисельність домогосподарств, які будуть звертатися за субсидією

Отримувачі субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг не відчують анонсованого зростання тарифу на електричну енергію. На цьому наголосив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі "Україна 24", відео якого опубліковано на сторінці Мінсоцполітики у Facebook.

Зокрема, чиновник нагадав, що на сьогодні тариф на електричну енергію регулюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

"Він встановлений на рівні 90 копійок до 100 кВт електроенергії, що споживається. Тобто вартість 100 кВт електроенергії - це приблизно 90 гривень, що в структурі платіжки становить 5-7% від структури всієї платіжки конкретного домогосподарства. Навіть якщо ми говоримо про певне підвищення тарифів на електроенергію, це суттєво не вплине на структуру самої платіжки, але для одержувачів житлової субсидії ця сума підвищення буде покрита житловою субсидією... Тому ці 3 млн домогосподарств, які отримують субсидію, взагалі не відчують будь-якого підвищення", - зазначив Музиченко.

При цьому він припустив, що підвищення тарифу на електроенергію може вплинути на чисельність домогосподарств, які будуть звертатися за субсидією, - "теоретично їх може бути більше".
 
Новини за темою: Гарантоване зростання тарифів: Електроенергія для населення подорожчає вже в 2021 році

Як повідомлялося, напередодні в.о. міністра енергетики Юрій Бойко анонсував рішення про підвищення з наступного тижня тарифів для населення на електроенергію. Більш детально про це читайте в нашому великому матеріалі - "Тарифи в Україні знову ростуть: Чому взялися за електроенергію і транспортування газу і коли чекати підвищення".

Loading...