Тарифи на електроенергію для населення підвищувати не будуть, - Буславець

Ольга Буславець Фото з відкритих джерел

В.о. міністра переконана, що без підвищення соціального захисту, прожиткового мінімуму та пенсій говорити про підвищення тарифу недоречно

Виконувачка обов'язків міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що тарифи на електроенергію для населення підвищувати не будуть. Про це вона повідомила в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Я хочу заспокоїти наше населення, яке має затверджений тариф на електроенергію. Він незмінний вже з 2017 року. І, як вже неодноразово наголошував прем'єр-міністр, ніхто не готує рішення щодо підвищення цього тарифу", - сказала очільниця Міненерго.

Вона додала, що без підвищення соціального захисту людей, без підвищення, можливо, прожиткового мінімуму та пенсій, мабуть, недоречно сьогодні говорити про підвищення тарифу для населення.

Буславець наголосила, що йдеться про незмінність тарифів саме для населення. В інших сегментах ринку є двосторонні договори і там своє ціноутворення.

"Я за ринкові правила, щоб ціна на ринку формувалася таким чином, щоб вона відповідала сьогоднішньому попиту і пропозиції", - підсумувала в.о. міністра.

Новини за темою: Андрій Герус пояснив, з чого складаються платіжки за електроенергію і газ

Раніше повідомлялося, що голова комітету Верховної Ради з питань енергетики Андрій Герус виніс на голосування комітету законопроєкт №3657-1, яким планується внести поправки в закон "Про ринок електроенергії". Для відновлення пропонується відновити раніше заборонений імпорт електроенергії з країн СНД, зокрема з Росії.Loading...