Тарифний колапс: Верещук розповіла, про що говорили "слуги народу" на нараді з Вітренком та Шмигалем

Ірина Верещук

Фото з відкритих джерел

Фракція "Слуга народу" запитувала, як швидко уряд готовий взяти на себе повну відповідальність за тарифну ситуацію в країні

Під час онлайн-конференції з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем та в.о. міністра енергетики Юрієм Вітренком нардепи фракції "Слуга народу" донесли до чиновників, що у них є дуже мало часу, аби продемонструвати ефективність у вирішенні "тарифної кризи".

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK розповіла народний депутат України від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук.

"У пана прем’єр-міністра Шмигаля, рівно як у в.о. міністра енергетики Вітренка є дуже мало часу, аби продемонструвати ефективність саме у вирішенні "тарифної кризи", назвемо це так, і в низці кроків, які вони мають зробити вже і негайно, щоби зняти напругу в суспільства. Це вчора було заявлено, донесено до пана Шмигаля і до пана Вітренка, коли ми проводили зум-конференцію. Наша фракція запитувала, як швидко вони готові взяти на себе повну відповідальність, бо на сьогодні люди не розбираються, чи це прем’єр винний, чи це уряд в цілому, чи це парламент у вигляді більшості, чи, навіть, президент. Зараз це питання виключно в компетенції уряду", – заявила Ірина Верещук.

Разом з тим депутатка додала, що Верховна Рада також готова взяти участь у вирішенні та врегулюванні "тарифного питання".

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський обіцяв, що газопостачальна компанія "Нафтогаз України" допомагатиме населенню заощадити на рахунках за газ, а також нагадав, що українці можуть самостійно обрати будь-якого постачальника газу дистанційно.

До слова, газопостачальна компанія "Нафтогаз" оприлюднила нову ціну на газ для побутових клієнтів, так у січні вона збільшилася на 14% у порівнянні з груднем (6,33 грн). 

Як повідомляли, Кабмін має два варіанти, як знижувати тарифи на газ.

Додамо, у Міністерстві енергетики України запропонували з 1 лютого створити "вразливу" групу споживачів та зменшити для них ціни на газ.

Також повідомляли, що Україною ширяться мітинги незадоволених українців, вони вимагають зниження невиправдано високих цін на газопостачання. Протестувальники з Херсонської, Львівської, Вінницької областей та Прикарпаття відмовляються платити за газ.

Loading...