"Там все окей": Шмигаль заявив, що не отримував жодної скарги від бізнесу щодо ПДВ

Телеканал ZIK

У бізнесу є проблеми в інших галузях

За останніх пів року багато разів зустрічалися з бізнесом на Івано-Франківщині, де я очолював обласну адміністрацію, там сказали, що з ПДВ на сьогодні проблем ніяких немає.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко", яка транслювалася на телеканалі ZIK 18 лютого, заявив тоді ще міністр розвитку громад і територій України Денис Шмигаль.

Зауважимо, на той час це було єдине інтерв'ю посадовця на телеканалі такого рівня.

Посадовець розповів, що протягом останніх трьох років він веде активний прямий діалог з малими, великим підприємствами та експортерами щодо відшкодування ПДВ. Він стверджує, що ніяких проблем із цим немає.

"За останні 3 роки жодної скарги бізнесу не було. За останніх пів року багато разів зустрічалися з бізнесом на Івано-Франківщині, де я очолював обласну адміністрацію, там сказали, що з ПДВ на сьогодні проблем ніяких немає", – зазначив Денис Шмигаль.

Новини за темою: Дубілет ініціює скасування книг обліку для фізосіб-підприємців, які не є платниками ПДВ

За його словами, у бізнесу є проблеми в інших галузях, зокрема, щодо підключення до електромереж і до газових мереж.

Новини за темою: Дубінський анонсував зниження ПДВ до 17%

"А з ПДВ все окей. Курс тисне на експортерів, ми це розуміємо, Міністерство економіки розуміє, є торговий представник в Міністерстві економіки, який покликаний захистити наших виробників, – прокоментував посадовець.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський закликав уряд та Верховну Раду України невідкладно забезпечити ухвалення закону про підтримку вітчизняного виробника сільськогосподарської продукції та скасування так званих соєвих правок.

Також повідомляли, що президент Володимир Зеленський схвалив зміни до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов діяльності для підприємств та організацій, які засновані громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю.

 

Loading...