Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Ситуація з оплатою за газ – найсумніша порівняно з іншими комунальними платежами, – Землянський

Валентин Землянський Скріншот із відео

Серед боржників є злісні неплатники, а є такі, що не платять з огляду на економічні обставини, каже аналітик

Ситуація з оплатою за газ – найсумніша у порівнянні з оплатою за інші комунальні послуги. Рівень оплати за спожитий природний газ становить, як свідчить статистика, 59%.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив аналітик альтернативного експертного уряду Валентин Землянський.

"59 відсотків, якщо вірити статистиці, – це рівень оплати за газ, притім, щодо газу – це найсумніша ситуація, на відміну від інших комунальних послуг", – зазначив гість ток-шоу.

Що ж до імовірності списання боргів за комунальні послуги, Валентин Землянський зауважив, що тут слід розглядати кожну ситуацію окремо, адже, каже він, є категорія злісних неплатників, притім, вони – не найбідніші люди. За його словами, є і ті споживачі, які не сплачують за отримані комунальні послуги з огляду на економічні обставини.

Новини за темою: В Україні знову піде шалена невиплата комунальних платежів, – нардеп Цимбалюк назвав причину

"Але ця ж снігова куля починає навертатися, бо – чому це Вася не платить, а я платити буду, дурень, чи що, ось йому нічого... Особливо, у багатоквартирних будинках ви спробуйте відключити газ", – зазначив аналітик.

Як повідомляли, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, 25 листопада схвалила проєкти постанов про встановлення нових тарифів для облгазів на доставку газу.

Згідно з повідомленням, зменшення вартості доставки відбудеться лише у двох операторів, а у 20 компаніях пропонують підняти тариф в середньому на 80%.

Додамо, раніше газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у грудні 2020 року.

Loading...