live

Сильні коливання і ризик стрімкого зростання, – ексміністр Уманський про курс гривні

Ексміністр фінансів Ігор Уманський

Фото з відкритих джерел

"До кінця року курс повернеться і буде не вищий, ніж 29,5 грн/дол."

За прогнозами, до кінця року курс національної валюти після коливань  повернеться і буде не вищий, ніж 29,5 гривень за долар.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK повідомив колишній міністр фінансів України Ігор Уманський.

Ігор Уманський зауважив, що точно спрогнозувати, якою буде економічна ситуація та курс валют сьогодні не зможе ніхто, хіба що хтось вгадає. Проте, наголосив колишній міністр фінансів, прогноз у всіх зводиться приблизно до такого: досить сильне просідання економік всіх країн, зокрема і України, у другому кварталі поточного року, не настільки сильне, проте все ж таки просідання економік у третьому кварталі і відродження, повернення до позицій кінця першого кварталу за результатами четвертого кварталу.

Новини за темою: Нефьодов не керує митницею, його не слухають і не підпорядковуються, – Ігор Уманський

"Ми прогнозували, що економіка впаде на 4,8% за рік і курс на кінець року – він, відповідно, в ці квартали буде сильно коливатися, особливо, у другому кварталі. Є ризик, що він може вирости більш стрімко. Але, за нашими прогнозами, до кінця року курс повернеться і буде не вищий, ніж 29,5. Це прогноз базовий, на якому ми рахували показники бюджету. За доходами, як наслідок, ми прогнозували зменшення доходів, виходячи з цього падіння економіки, на 106 мільярдів гривень", – заявив Ігор Уманський та додав, що це може відбутися за умови мінімізації "схем".

Як повідомляли, 30 березня під час позачергового засідання Верховна Рада звільнила міністра охорони здоров'я Іллю Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського.

Додамо, в ефірі "Народ проти" 2 квітня Ігор Уманський назвав причину своєї відставки.

Loading...