live

Світовий банк виділить Україні 50 мільйонів доларів на виплату пенсій і соцдопомоги

Світовий банк

фото - з відкритих джерел

Ще 100 млн доларів для поліпшення рівня соцзахисту загалом

Україна отримає додаткові 150 млн доларів від Світового банку, з яких 50 млн - для підтримки вразливих верств населення у період епідемії коронавірусу і 100 млн - для поліпшення рівня соцзахисту загалом. Про це представники Кабміну та Світового банку домовились на зустрічі у Києві, передає "Урядовий портал".

"Вже в травні цього року Україна отримає 50 мільйонів доларів для посилення соціальної підтримки населення під час заходів, спрямованих на подолання пандемії COVID-19. Ці кошти будуть направлені на виплати пенсіонерам, отримувачам соціальної допомоги у зв'язку з інвалідністю.

За рахунок цих коштів на час карантину буде підвищено розмір субсидії і знято обмеження на призначення цього виду підтримки тим, хто через карантин втратив роботу", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, кошти надаються як додаткове фінансування для проєкту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України".

Кошти будуть перераховувати до держбюджету України за умови забезпечення Кабміном підвищення ефективності та адресності державної підтримки вразливих верств населення.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Світовий банк готовий виділити 35 млн доларів на підтримку медичної галузі держави.

Loading...