live

Стало відомо, скільки ПриватБанк, "Турбоатом" і "Укртрансаміак" сплатять у держбюджет

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль УНІАН

Частина коштів буде направлена до резервного фонду

У середу, 20 травня, Кабінет міністрів України ухвалив рішення, згідно з якими частина коштів ПриватБанку, "Турбоатому" та "Укртрансаміаку" буде перерахована до державного бюджету. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram

"Сьогодні ми затвердили річний звіт ПриватБанку за 2019 рік: 75% чистого прибутку у розмірі 24,4 млрд грн", - зазначив глава уряду Шмигаль. 

Крім цього, згідно з документом, ще 1,6 мільярдів гривень (5 відсотків чистого прибутку) ПриватБанку будуть направлені до резервного фонду.

Новини за темою: Суд зобов'язав ПриватБанк виплатити 17,3 млн гривень компанії Коломойського

Тоді як державне підприємство "Турбоатом" сплатить у бюджет 712 мільйонів гривень. Так само затвердили фінансовий план "Укртрансаміаку". Виплати на користь держави становитимуть 1,35 мільярдів гривень. 

"Державні установи мають працювати для українців. На початку травня уряд ухвалив рішення, що кошти від Нафтогазу підуть на будівництво лікарень, доріг і шкіл", - додав Шмигаль. 

Новини за темою: Шмигаль розповів, на що витратять виграш "Нафтогазу" в Стокгольмі

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що державний концерн "Укроборонпром" веде переговори про передачу державного заводу "Буревісник", який виробляв апарати штучної вентиляції легенів, під приватизацію. Зазначається, що наразі завод перебуває на стадії банкрутства.

 

Loading...