Стало відомо, на що МОЗ витратить 135 млн доларів від Світового банку

Голова МОЗ Максим Степанов МОЗ

Частину з цих коштів направлять на боротьбу з COVID-19

Міністерство охорони здоров'я визначилося, на що витратить 135 мільйонів доларів, які були виділені Україні Світовим банком. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 5 серпня, який транслював телеканал ZIK.

За словами Шмигаля, кошти будуть спрямовані на переобладнання медзакладів, а також на навчання працівників екстреної меддопомоги. Крім цього, частину коштів спрямують для боротьби із коронавірусом COVID-19.  

"У травні цього року підписано угоду зі Світовим банком про позику на 135 млн доларів США. Ці кошти будуть використані на переобладнання та навчання персоналу відділень екстреної медичної допомоги опорних лікарень, придбання медичного обладнання і витратних матеріалів для запобігання COVID-19", - наголосив Степанов. 

Новини за темою: З Фонду боротьби з COVID-19 витратили менше, ніж 30%, - Мінфін

Також міністр додав, що наразі МОЗ активно співпрацює з агенціями ООН щодо закупівлі медичного обладнання, витратних матеріалів та технічної допомоги лікарням та лабораторним центрам.

Нагадаємо, напередодні Максим Степанов заявляв, що для будівництва реальної медицини та вирішення багаторічних проблем цієї галузі необхідно збільшити фінансування не менше, ніж на 5 відсотків ВВП.

Loading...