Стало відомо ім'я нового очільника правління "Ощадбанку"

Голосування відбулося напередодні ввечері

Фото з відкритих джерел

Перемогу в конкурсі на посаду глави правління "Ощадбанку" отримав чинний глава "Піреус Банку" Сергій Наумов, який раніше очолював "Укрсіббанк" та "Правекс Банк". Про це повідомляє FinClub.

Згідно з повідомленням, у середу, 17 червня, члени наглядової ради банку заслухали трьох кандидатів на пост глави і ввечері провели голосування.

"Вони всі пересварилися кілька разів. Градус дискусії був занадто високий. Усі всіх бояться, а також стороннього впливу. При цьому за указом президента їхня зарплата зменшена до лише 47 тис. грн", - розповідають джерела видання.

Як зазначається, перед голосуванням п'ять незалежних членів наглядової ради отримали анонімні листи з пропозицією проголосувати за заступника голови "Укргазбанку" Геннадія Хелемського за винагороду, про що вони повідомили службу безпеки банку.

Згодом депутат від "Слуги народу" Олександр Дубинський назвав це провокацією і заявив, що вимагає скасувати результати другого конкурсу.

Водночас результати першого конкурсу були скасовані за "непередбачуваними зовнішніми обставинами", оскільки в них перемагав чинний глава "Ощадбанку" Андрій Пишний.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада України заборонила банкам стягувати штрафи за прострочення платежів під час карантину. Loading...