"Слуги народу" на виборах побачать зворотну хвилю, яку вони самі запустили рік тому, – Рева

Скріншот ZIK

Українці не будуть голосувати за людей, пофарбованих у "зелений колір"

"Слуги народу" на жовтневих місцевих виборах, якщо вони їх не зірвуть, почують зворотну хвилю, яку вони самі запустили рік тому назад.  

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK заявив колишній міністр соціальної політики Андрій Рева.   

Він наголосив, що провладна партія наразі не використовує жодного притомного гасла, чи теми, яку можна просувати на місцеві вибори, і, які дозволили б виборцям голосувати за них.    

"У них крім загальних політичних гасел – "зробимо їх разом", "кінець епохи бідності", "велике будівництво" – у них нічого немає. Абсолютно нічого! Я не бачу жодного політичного якогось проєкту, який би вони просували на місцевому рівні, який би привернув увагу виборців", – зауважив Андрій Рева.       

Він додав, що сам тривалий час працював в органах місцевого самоврядування,  майже 20 років на різних посадах, тому добре розуміє, про що йдеться та що потрібно людям на місцях.     

Новини за темою: Укрупнення районів має під собою глибокий сенс – щоб цифри програшу "Слуги народу" на виборах були менші, – експерт

"І от цей конфронтаційний тон, який вони взяли з моменту приходу до влади, що ми там всіх "зачистимо" і так далі, оце сьогодні дасть їм бумеранг. Вони на цих виборах, жовтневих, якщо вони їх не зірвуть з тих, чи інших причин, вони почують зворотну хвилю, яку вони самі запустили рік тому назад. Тому що іти їм сьогодні до виборця, до того, який живе в громадах, практично ні з чим. А якщо взяти ті рішення, які вони поприймали у березні-квітні цього року, то вони тільки вдарили по місцевих бюджетах", - підкреслив Рева й додав, що українці не будуть голосувати за людей, пофарбованих у "зелений колір".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський порушив питання підготовки до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня 2020 року, та доручив уряду продумати механізми для безпеки громадян.

Раніше повідомляли, що у Центральному виборчому комітеті наголосили, що місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.Loading...