Скільки не виконуй, вимагають щораз більше, а грошей щораз менше, – Дорошенко про співпрацю України з МВФ

Олексій Дорошенко Скріншот відео

Може, досить торгувати незалежністю країни, каже експерт

Скільки Україна не виконує вимог Міжнародного валютного фонду, від неї вимагають щораз більше, а грошей дають щораз менше.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив голова Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

Гість ток-шоу, коментуючи співпрацю з Міжнародним валютним фондом та відсутність чергового траншу від МВФ, зауважив, що колись співпрацю потрібно буде завершити.

"Перший раз, коли я говорю, що ми з вами не працюємо з МВФ, і для мене це хороша новина саме тому, що потрібно розуміти, що всьому є межа. Коли ми з вами розуміємо, що, скільки не виконуй, а з тебе вимагають щораз більше, а грошей щораз менше, то виникає питання – колись із цим потрібно закінчувати", – зазначив Олексій Дорошенко.

Голова Національної ради економічного розвитку вважає, що президент України Володимир Зеленський не відмовиться від співпраці з Міжнародним валютним фондом. Водночас Олексій Дорошенко зауважив, що є чимало прикладів країн, які були слабкими або "середнячками", але як тільки вони переставали слухати сильніших сусідів чи партнерів, вони відразу виходили у розряд сильних країн. Як приклад гість ток-шоу назвав Туреччину.

Новини за темою: Нас банально "кинули", – Олександр Дубінський про транші МВФ

"Я читав за останні два тижні, такі люди – народні депутати або, наприклад, антикорупціонери, або представники попереднього уряду говорять про те, який поганий стан економіки. Я з ними повністю згоден. І роблять всі однаковий висновок – нам потрібно все виконати, щоб отримати мільярд доларів. Але мені здається, люди, може, досить торгувати незалежністю країни, суверенітетом, якщо ви робите такий примітивний висновок?" – зазначив Олексій Дорошенко.

Нагадаємо, 17 листопада президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою та запевнив, що Україна виконала всі умови для перегляду програми з Міжнародним валютним фондом. 

Однак, Крісталіна Георгієва пізніше заявила, що для перегляду програми співпраці фонду з Україною необхідне "повне узгодження дій".

Loading...