live

Скасувати дві платіжки за газ: У Житомирі громадські активісти вийшли на акцію протесту

Телеканал ZIK

Пікетувальники передали в офіс АТ "Житомиргаз" резолюцію з вимогами

Біля офісу АТ "Житомиргаз" 13 лютого громадські активісти та місцеві мешканці влаштували акцію проти двох платіжок за газ.

Про це повідомив учасник акції, керівник ГО "Традиції і порядок" Дмитро Черепанський під час телефонного включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK.

Так, за словами Дмитра Черепанського, пікетувальники передали в офіс АТ "Житомиргаз" резолюцію з вимогами.

"Вимоги у нас були прості: щоби вони подали від себе звернення до НКРЕКП  про скасування постанови №2080 (про розділення платіжок за споживання і транспортування газу. – Ред.) ", – заявив керівник ГО "Традиції і порядок".

Разом з тим активіст зазначив, що в офісі компанії відреагували різко негативно на акцію протесту.

"Вони не хотіли нас пропускати туди взагалі… А доставка газу на Житомирщині коштує по-різному. Ціни коливаються від 3 гривень 50 копійок до 250 гривень. Хоча це регіональні компанії, які постачають газ, повинні навпаки робити знижку за обслуговування цих труб, адже люди їх встановлювали за власний кошт", – підкреслив Дмитро Черепанський.

Як відомо, з січня 2020 року українці отримують дві платіжки за газ: за транспортування газу і окремо за газ.

Раніше в "Нафтогазі" повідомили про підвищення ціни на газ для населення у січні 2020 року на 28,59% — до 5,5 тисячі гривень за тисячу куб. м. При цьому в компанії відзначили, що ця ціна на 12% менше, ніж у січні 2019 року. Також Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, вирішила підвищити тарифи на послуги 44 газорозподільних компаній.Loading...
Loading...
Loading...