Шмигаль розповів про наслідки підвищення мінімальної зарплати

Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

На думку прем'єра, відповідне зростання позитивно відіб'ється на бізнесі та бюджеті країни

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що збільшення мінімальної зарплати дозволить підвищити купівельний попит і збільшить відрахування податків до державного бюджету. Про це він сказав на засіданні уряду, передає "Європейська правда".

"Є економічні розрахунки, є підстави, і підвищення рівня мінімальної зарплати дає позитивний ефект для економіки країни. Тому ми плануємо з 1 вересня цього року встановити мінімальну зарплату на рівні 5 тис. грн, з 1 січня 2021 року вона збільшиться до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021 року - до 6,5 тис. грн", - сказав Шмигаль.

За словами голови уряду, відповідне зростання позитивно відіб'ється на бізнесі та бюджеті країни.

"Таке зростання в умовах скорочення імпорту повинно забезпечити зростання споживання саме української продукції, наших виробників. Це матиме позитивний ефект і для бізнесу, і для бюджету, і для країни в цілому, і для кожного громадянина в частині сплати податків, сплати пенсійних внесків", - додав прем'єр.

Новини за темою: Підвищення зарплати та фінансування медзакладів: Які зміни у медицині впровадили з 1 липня

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський дав завдання Кабінету міністрів підвищити в Україні рівень мінімальної заробітної плати, щоб з 1 вересня цього року вона складала вже 5 тис. грн.

Loading...