live

Шарій: "Антиколомойський" закон – повна втрата суб’єктності України та перетворення її на колонію

Анатолій Шарій

liga.net

Кожен, хто розповідатиме, що цей закон дуже потрібен, хоче, щоби Україна перетворилася на бананову республіку

Так званий "антиколомойський закон" – це повна втрата суб’єктності України, повне перетворення її на колонію.  

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив український журналіст та блогер Анатолій Шарій.

Блогер зауважив: Назвати закон про банки "антиколомойським" – це політтехнологія на рівні п'ятого класу.  За словами Шарія, це було зроблено навмисно.   

Новини за темою: Поправки до "антиколомойського" законопроєкту спрямовано на затягування процесу його ухвалення, - Разумков

"Дуже зручно назвати так закон, якщо у вас є якась претензія до цього банку. Вони спеціально його так назвали для того, щоб потім сказати, що той, хто не проголосував, це, швидше за все "шістка Коломойського", або "Коломойська підошва". Тобто, по-суті, Нацбанк поставили над законом. Крім того, вони поставили деякі міжнародні організації над українським законодавством, що є повним переходом вже до колонії", – сказав Анатолій Шарій.

Новини за темою: Диверсія чи законотворчість: Хто і навіщо подав 16 тисяч правок до "антиколомойського" закону

Він додав, що до прийняття "антиколомойського закону" Україна була напівколонією, а після прийняття стала колонією у повній мірі.

Новини за темою: "Антиколомойський" закон руйнує український банкінг і судову систему, – Кацман

"Я не знаю жодної не колонії, де було б дозволено вказівки якихось міжнародних організацій ставити вище національного законодавства… Тому "антиколомойський закон" – це повна втрата суб’єктності України, повне перетворення її на колонію. Я хочу, щоб кожен телеглядач запам’ятав, що кожен, хто розповідатиме, що цей закон дуже потрібен, то ця людина хоче, щоби ваша країна перетворилася на колонію, на бананову республіку", – підкреслив Анатолій Шарій.  

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада у першому читанні ухвалила так званий "антиколомойський" законопроєкт, а у ніч на 31 березня — закон про ринок землі.

Як повідомляли, народні депутати подали до так званого "антиколомойського" законопроєкту понад 16 тисяч поправок, що стало абсолютним рекордом українського парламенту.

 

Loading...