Середня зарплата в Україні за рік зросла на 7,4%, – Держстат

Найбільший розмір оплати праці мають фінансисти та страховики

Фото з відкритих джерел

Середня номінальна зарплата українців за червень 2020 року була на 7,4% більшою ніж та, яку вони отримали в червні минулого року. Про це повідомляє Держстат.

Зазначається, що в середньому минулого місяця українці отримали 11579 грн за свою працю, що в 2,5 рази більше за мінімальну зарплату, яка наразі становить 4723 грн. Порівняно з травнем розмір виплат зріс на 9,8%.

Крім того, у відомстві заявили, що найбільшу середню номінальну зарплату мали працівники сфери фінансової та страхової діяльності – 19 324 грн у середньому. Друге місце посіли працівники галузі інформації та телекомунікацій (18 926 грн), а третє – державного управління й оборони та обов’язкового соціального страхування (16 386 грн).

Найменшу зарплату в Україні мають працівники сфери тимчасового розміщування й організації харчування (5 207 грн, що на 24,3% менше, ніж за червень 2019 року), спеціалісти з операцій із нерухомим майном (8 786 грн), співробітники охорони здоров'я та надання соціальної допомоги (8 841 грн).

Новини за темою: Середня зарплата в Україні різко зросла під час виходу з карантину

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що з 1 вересня цього року передбачено збільшення заробітної плати лікарям приблизно на 3,5 тисяч гривень. Проте, Степанов зазначив, що такого підвищення недостатньо, і заробітна плата медиків повинна бути збільшена ще у кілька разів.

 

 

Loading...