Семінський: Вимоги "Енергоатому" почули і з представником профспілки поговорив прем'єр-міністр

Atomprofspilka

Після проведення акції протесту атомників біля Міненерго та Кабінету міністрів України їх почули і з представником профспілки зустрівся прем'єр-міністр.

Про це повідомив народний депутат від фракції "Слуга народу", заступник голови Комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Олег Семінський в ефірі телеканалу NEWSONE.

Він зазначив, що після переговорів уряд оперативно вніс до постанов необхідні зміни, а також взяв на розгляд питання співробітників компанії "Енергоатом", що стосуються звільнення в.о. міністра енергетики Ольги Буславець, розробки програми розвитку енергетичного комплексу та зняття обмежень на проведення торгів на ринку електроенергії.

"Голос енергоатомників був почутий. Вчора прем'єр-міністр України прийняв представника профспілки і заслухав вимоги співробітників компанії. Вчора були оперативно прийняті зміни і Кабмін дозволив продавати ресурси, вироблені "Енергоатомом", не по повній, а по виробничій собівартості", - сказав Семінський.

Депутат додав, що після внесення змін функціонування компанії має покращитися. Він підкреслив, що після переговорів з прем'єр-міністром представника профспілки включили в антикризовий енергетичний штаб, що дозволить йому брати участь в розробці програми по виходу компанії з кризи.

Новини за темою: Атомники провели акцію протесту у Києві


Раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" і голова Комітету енергетики Сергій Нагорняк заявив, що українська влада довгий час не відстоювала інтереси компанії " Енергоатом", щодо якої велася дискримінаційна політика.
Loading...