Ваговим контролем вантажівок в Україні займеться СБУ

Кореспондент

Президент не довіряє "Укртрансбезпеці" через корупцію

Контролем за вагою фур на дорогах займеться СБУ, оскільки Зеленський не довіряє "Укртрансбезпеці", повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews.

Президент вважає, що контролюючий орган потребує перезавантаження: поки є людський фактор - корупцію не зупинити. Тому влада буде впроваджувати автоматичну систему зважування вантажівок, щоб не руйнувати дороги під час збору врожаю.

Тимчасово дотримання нормативів на дорогах, крім "Укртрансбезпеки", перевірятимуть поліція і СБУ. Зеленський вважає, що якщо з дорогами буде все в порядку, то в країні відбудеться прорив у внутрішньому туризмі. Адже ближче і дешевше доїхати по нормальній дорозі автомобілем, ніж літати за кордон, наприклад, до Туреччини.

Новини за темою: "Хлопці, ви - засранці": Зеленський пригрозив далекобійникам, які їздять на перевантажених фурах і руйнують дороги

Раніше повідомлялося, що найближчим часом на дорогах України будуть функціонувати 40 стаціонарних вагових комплексів для забезпечення захисту доріг від руйнування, які працюватимуть цілодобово.Loading...