Ринок землі не дозволить українським бабцям зажити краще, – Кацман

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Ринок землі – це не просто папірець, який дозволить іноземному інвестору купувати українську землю

З відкриттям ринку землі щастя не буде. Ринок землі не дозволить українським бабцям зажити краще.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт зауважив, що перечитав декілька разів законопроєкт про ринок землі, але так і не зрозумів, який механізм пропонує влада для того, щоби ринок землі не просто створювався, а приносив користь українцям.

Новини за темою: Для мешканців Донбасу розроблять окремий закон про ринок землі, - Устенко

"Вони ж б’ють себе в груди і кричать, що відкриття ринку землі – це щастя народне. Але щастя не станеться. Станеться дике, нерегульоване зі сторони держави втручання іноземного інвестора, який прийде сюди і скупить все поголовно", – вважає Володимир Кацман.

Новини за темою: Арахамія спрогнозував, коли ухвалять закону про ринок землі

Він також наголосив, що ринок землі – це не просто папірець, який дозволить іноземному інвестору купувати українську землю.

Новини за темою: Законопроєкт про ринок землі: Рада розглянула 184 поправки і жодну не підтримала

"Ринок землі – це коли економічні можливості піднялись, коли структура села дозволить вкладати бабці у щось або відкладати собі на щось, коли вона зможе у лікарні, яка є у її селі, лікуватися безкоштовно, коли зможе щось собі купити. Тобто ринок – це загальний економічний рівень в суспільстві. І цей рівень, на жаль, настільки низький, що ринок землі не дозволить цій бабці зажити краще. Ось і вся причина", – підкреслив Кацман.

Тому, додав журналіст, без думки суспільства, без проведення референдуму приймати закон про ринок землі неможливо.   

Окрім цього, Кацман наголосив, що без банку землі ринок не запрацює.

Як повідомляли, 18 лютого нардепи продовжили розгляд у другому читанні проєкту закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Додамо, президента України Володимира Зеленського просять персонально представити громадськості фінальний законопроєкт про ринок землі в онлайн-трансляції.

Loading...