Розмір зарплат посадовців не відповідає їхній компетентності, – Розенко про "Нафтогаз"

Віцепрем'єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко Скріншот відео

Програма збільшення видобутку власного газу в Україні повністю провалена, заявив колишній віцепрем'єр

Розмір зарплат посадовців не відповідає їхній компетентності та фінансовим показникам державних компаній.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив віцепрем'єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Павло Розенко, коментуючи інформацію про збитковість НАК "Нафтогаз України" чи "Укрзалізниці", зауважив, що це – показник рівня компетентності керівництва і менеджменту цих компаній.  

"Ми можемо чітко говорити про те, що розмір їхніх зарплат, розмір їхньої винагороди абсолютно не співпадає із рівнем їхньої компетентності і найголовніше – з фінансовими показниками "Нафтогазу" і "Укрзалізниці", – сказав Павло Розенко.

Колишній віцепрем'єр зазначив, що НАК "Нафтогаз України" виживає за рахунок того, що продає не свій, як правило, газ населенню за ринковими цінами.

Новини за темою: "Нафтогаз" підвищив ціну на газ для ТКЕ в рамках ПСО на вересень

"Тобто особливої думки тут не потрібно, а програма, яка б передбачала збільшення видобутку власного газу в Україні, і таким чином – можливість зменшення ціни для населення через те, що собівартість видобутку газу, очевидно, вдвічі менша, аніж ми купуємо газ за кордоном, ця програма фактично повністю провалена. Ті плани, які закладалися ще за нашого уряду, не виконуються. У мене таке враження складається, що керівництву "Нафтогазу" сьогодні дуже вигідно продавати саме дорогий іноземний газ і будь-що-будь блокувати видобуток українського газу, за рахунок чого можна було б реально знижувати житлово-комунальні послуги", – сказав Павло Розенко.

Нагадаємо, економічний аналітик Віктор Скаршевський заявляв, що підготовка до опалювального сезону в Україні може бути зірвана через велетенські борги на газовому ринку, які вже перевищили 114 мільярдів гривень.

Читайте також: "Стягнення боргів по-новому: Які нововведення пропонують нардепи у сфері ЖКГ".

Loading...