Різкого обвалу гривні не буде, але найгірше, що економіка потрапила у депресивний стан, – Суслов

Віктор Суслов

Девальвація національної валюти буде плавною, прогнозує експерт

Національна валюта буде плавно девальвувати, різкого обвалу не буде, але ключова проблема полягає у тому, що Україна потрапила у депресивний стан економіки.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив міністр економіки України у 1997-1998 роках Віктор Суслов.

"Імовірно, гривня плавно буде девальвувати, в тому числі у вигляді необхідності виплати боргів, певної недовіри до національної валюти і до політики держави на сьогодні, але обвалу серйозного чекати не варто", – прогнозує Віктор Суслов.

Колишній міністр зауважив, що головна проблема полягає не в девальвації національної валюти.

Новини за темою: Валютні коливання: Який курс долара очікувати до кінця року, – прогноз експерта

"Але головна проблема не в цьому. Головна проблема – це пригнічення економіки, скорочення виробництва валового продукту, зменшення обсягів реалізації послуг у всіх сферах. Таким чином, Україна потрапила в депресивний стан економіки, яка помаленьку, плавно деградує, і виходу поки що, перспективи якоїсь із цього не видно", – зазначив Віктор Суслов.

Нагадаємо, у Нацбанку пояснили причину різкого зростання долара. Зокрема, там повідомили, що причина різкого зростання валюти США – це психологічні фактори.

Також голова НБУ Кирило Шевченко розповів, що коливання курсу гривні знаходяться в межах норми, а отже Нацбанк не бачить підстав для втручання в ситуацію на валютному ринку.

Додамо, Національний банк України встановив курс гривні щодо іноземних валют. Так, долар становить 27,73 грн, євро - 32,51 грн.

Loading...