Рева: Влада хоче забрати з Пенсійного фонду 50 млрд гривень і віддати їх "друзям Третьякової"

Телеканал ZIK

Ідеї, які зараз озвучує Мінсоцполітики, не мають нічого спільного з допомогою людям, зазначає експерт

Під обіцянку через 20 років щось доплатити до пенсії, з Пенсійного фонду хочуть забрати близько 50 мільярдів гривень і віддати їх друзям пані Третьякової.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив міністр соціальної політики України у 2016-2019 роках Андрій Рева.

Колишній міністр, коментуючи намір Міністерства соціальної політики залишити в Україні солідарну пенсійну систему, в той самий час додатково відраховувати кошти за накопичувальною системою до недержавних пенсійних фондів, підкреслив: ідеї, які зараз озвучує Мінсоцполітики та голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Галина Третьякова, нічого спільного з допомогою людям не мають.

За словами Андрія Реви, йдеться про те, що з нинішнього Пенсійного фонду хочуть забрати частину коштів і передати на рахунки недержавних пенсійних фондів.

"За оцінками всіх спеціалістів, – це близько 50 мільярдів гривень забрати з Пенсійного фонду і віддати друзям пані Третьякової під обіцянку через 20 років щось доплатити до пенсії. Там начебто буде накопичено мільйон гривень кожному пенсіонеру, і, мовляв, ви можете взяти цей мільйон одразу, або вам потім будуть доплачувати до пенсії. Це цинічний, нахабний обман. Це спроба зменшити надходження до Пенсійного фонду і забезпечити безбідне життя друзям Галини Третьякової!" – акцентував ексміністр і додав, що ніякого поліпшення пенсійного забезпечення для пересічного українця ця система не передбачає, адже роботодавець буде змушений додатково сплачувати відсотки від зарплат працівників у недержавний пенсійний фонд.

Новини за темою: Держава заборгувала пенсіонерам з непідконтрольних територій від 32 до 80 млрд грн, – Скаршевський

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики склало інформаційний календар підвищень пенсій, які відбудуться наступного 2021 року за результатами рішень, прийнятих урядом. Зокрема, пенсії будуть підвищуватися в п'ять етапів.

Як повідомляли, з 1 вересня Пенсійний фонд України вже провів перерахунок пенсій для 1,6 млн осіб. Така зміна стала підставою для збільшення мінімального розміру пенсії за віком для непрацюючих пенсіонерів.

 

Loading...