Рада схвалила кредит у 500 млн євро на трасу Київ - Одеса та Львівську об'їзну дорогу

Траса Київ-Одеса Bessarabia Inform

На ці гроші планують відновити понад 340 км автодороги

Верховна Рада України схвалила залучення 500 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)  на дорожні проєкти, серед яких - Львівська об'їзна дорога та ремонт траси Київ-Одеса. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає "Європейська правда".

Згідно з повідомленням, 450 млн євро залучать у рамках фінансової угоди "Європейські дороги України ІІІ" терміном на 25 років, у рамках розвитку Транс'європейської транспортної мережі.

"За ці кошти буде відремонтовано 314 км автодороги М-05 Київ - Одеса в частині Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей. Також кошти підуть на будівництво 35 км північної об'їзної дороги Львова", - розповів Криклій.

Друга ратифікована Радою угода - про 50 млн євро від ЄІБ у рамках проєкту "Транспортний зв'язок в Україні - Фаза І". Загальний обсяг фінансування за цією угодою складає 100 млн євро, з яких 50 млн - кредит ЄІБ та ще 50 млн - грантові кошти ЄС.

"Ці гроші спрямують на будівництво північно-східної ділянки об'їзної дороги навколо Тернополя, будівництво трьох багаторівневих розв'язок і двох шляхопроводів у Львівській та Рівненській областях біля Тернополя", - додав Владислав Криклій.

Новини за темою: Дурні і дороги, або Чому програма Великого будівництва може завершитись повним провалом

Нагадаємо, на засіданні 25 серпня Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом і Кредитної угоди між Україною та ЄС щодо надання нашій країні макрофінансової допомоги від Євросоюзу в сумі до 1,2 млрд євро. 

Loading...