Рада підтримала за основу законопроєкт про функціонування банківської системи

Верховна Рада

Фото з відкритих джерел

За присутності у сесійній залі президента

Народні депутати України підтримали за основу проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності № 2571-д.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

За проголосували 267 парламентарів.

Депутати також підтримали ініціативу скоротили наполовину терміни підготовки законопроєкту до другого читання.

Новини за темою: ЄС виділив Україні 80 млн євро на боротьбу із коронавірусом COVID-19, - Шмигаль

Додамо, на третьому за сьогодні позачерговому засіданні Верховної Ради України був присутній президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 30 березня, о 14 та 14.30, відбулися два позачергові засідання Верховної Ради України для розгляду законопроєктів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні та кадрових змін в Кабінеті міністрів.

Народні депутати відправили у відставку міністра охорони здоров'я Іллю Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського. Водночас, Рада не підтримала призначення нових міністрів охорони здоров'я та фінансів. За призначення Сергія Марченка міністром фінансів проголосували 223 нардепи, за кандидатуру Максима Степанова — очільником МОЗ ще менше — 217 (за необхідних 226).

О 16.30 парламентарі зібралися на третє позачергове засідання Верховної Ради та підтримали призначення нових міністрів охорони здоров'я та фінансів.Loading...