Рада перенаправить "Укравтодору" 2,2 мільярда гривень субсидій

Народні депутати IX скликання у сесійному залі засідань парламенту

Фото з відкритих джерел

Документ у другому читанні підтримали 255 нардепів.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3991 нардепа Олександра Трухіна, який, зокрема, передбачає перенаправлення 2,2 мільярда гривень субсидій на ремонт доріг, передає "Економічна правда".

Закон передбачає додаткове виділення "Укравтодору" із держбюджету 2,16 млрд грн на ремонт мостів і доріг - при цьому на таку ж суму передбачене скорочення витрат Мінсоцполітики за бюджетною програмою "Виплата пільг і житлових субсидій громадянам на оплату ЖКП, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в грошовій формі".

Також пропонується на 750 млн грн збільшити видатки держбюджету на фінансування МВС, збільшивши на таку ж суму доходи держбюджету в частині неподаткових надходжень.

Крім цього, документ передбачає виділення з бюджету 243,75 млн грн обласним державним адміністраціям (в тому числі 199,79 млн грн - на оплату праці), 117,3 млн грн - Мін'юсту за програмою "Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України".

Для ДБР пропонують виділити 68,6 млн грн, 9,8 млн грн - для Міненерго (з них 8,03 млн грн - на оплату праці).

Відповідно до змін, внесених до другого читання, витрати в обсязі 2,87 млрд грн, заплановані на обслуговування держборгу, перенаправлені на низку інших програм.

Так, 5,87 млн ​​грн виділені на створення Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей, 25 млн грн - на утримання Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Також додатково виділять 301,33 мільйонів на утримання органів прокуратури, 381 млн грн - на забезпечення діяльності Збройних Сил, 290 млн грн - для СБУ, 50 млн грн - на придбання житла для військовослужбовців Державної прикордонної служби.

Новини за темою: Ремонт доріг на Донбасі – один із пріоритетів на 2020 рік, – керівник "Укравтодору"

Раніше повідомлялося, що "Укравтодор" презентував проєкт будівництва нової обхідної дороги навколо столиці - Київська обхідна дорога (КОД), яка дозволить розвантажити транспортний потік.

Loading...