Рада Нацбанку утрималася від переобрання заступника глави НБУ

Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин. Фото: НБУ

Подання Смолія щодо призначення Чурія на посаду заступника голови НБУ розглядали сьогодні, 6 липня

Рада Національного банку утрималася від переобрання Олега Чурія на пост заступника глави НБУ. Про це повідомив глава Ради НБУ Богдан Данилишин у Facebook.

"Сьогодні, 6 липня 2020 року, відбулося позачергове засідання Ради Національного банку України, на якому було розглянуто подання голови Національного банку України Я.В.Смолія щодо призначення Чурія Олега Євгенійовича на посаду заступника голови Національного банку України.

Рада утрималася від призначення Чурія Олега Євгенійовича на посаду заступника голови Національного банку України", - написав Данилишин.

Він додав, що відповідно до ст. 20 Закону України "Про Національний банк України" заступник голови Нацбанку, строк повноважень якого закінчився, перебуває на посаді до вступу на посаду новопризначеного заступника голови НБУ.

"Рада і надалі налаштована на конструктивну співпрацю з правлінням Національного банку України", - резюмував глава Ради НБУ.

Новини за темою: Ситуація навколо Нацбанку й подальші прогнози, - експертний коментар голови Ради НБУ

Нагадаємо, 1 липня глава НБУ Яків Смолій написав заяву про відставку. За його словами, він зробив це, оскільки протягом тривалого часу на Національний банк здійснюється систематичний політичний тиск.

3 липня Верховна Рада звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. Наразі його обов'язки тимчасово виконує перший заступник Катерина Рожкова.


Loading...